+48 12 278 48 91

pn - pt, 8:00 - 17:00

MyJABLOTRON MyCOMPANY

CU-07A

Moduł GPS – monitoring pojazdu

CU-07A to urządzenie, które wykorzystując odbiornik GPS, umożliwia monitoring pojazdów – podaje lokalizację samochodu, motocykla lub ciężarówki i transmituje dane do portalu internetowego poprzez sieć GSM, a następnie portal umożliwia przetwarzanie otrzymanych danych. Główne funkcje CU-07A:

  • Automatyczne wykrywanie rozpoczęcia i zakończenia jazdy,
  • Powiadomienie o rozpoczęciu jazdy lub obsługi pojazdu za pomocą dzwonka telefonicznego,
  • Możliwość zmiany typu jazdy lub kierowcy z poziomu telefonu komórkowego.

CU-07A wykorzystuje wbudowany prędkościomierz, który śledzi ruch i automatycznie kontroluje rozpoczęcie i zakończenie rejestrowanych podróży. Jeśli urządzenie jest w ruchu, to rejestruje swoje położenie geograficzne i stara się w czasie rzeczywistym transmitować te dane na serwer. Dzięki temu zawsze mamy aktualną informację i ewentualne problemy techniczne są od razu lokalizowane.

Elektroniczna książka pojazdu na www.jablonet.net

Książka Pojazdu - dostępna zdalnie przez Internet z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Elektroniczna książka zawiera wszystkie informacje dotyczące floty pojazdów, które są w niej zapisane. Rozpoczęcie pracy z książką należy zacząć od wprowadzenia faktycznego stanu licznika pojazdu, do którego przypisane jest moduł GPS. Zaleca się również zatankowanie samochodu do pełnego poziomu zbiornika, w celu umożliwienia poprawnego przeliczania ilości spalanego paliwa. Książka pojazdu umożliwia zarządzanie wszystkimi pojazdami w firmie. Dane o wszystkich zdarzeniach są przechowywane w pamięci i w każdej chwili można do nich wrócić i wydrukować. Dla ułatwienia informacje są podzielone według dat, pojazdów, kierowców i przebytych tras. Kiedy klikniemy na jeden z pojazdów otworzy nam się strona z książką jazd. Umożliwia to dokładne śledzenie tras, jakie przejechał dany pojazd. Dodatkowo można zobaczyć na mapie, dokładnie w jakim miejscu pojazd był i w jakim znajduje się w bieżącym momencie.

Rejestracja w aplikacji MyJABLOTRON:

  • Monitorowanie pojazdów online na mapie z historią jazdy,
  • Tworzenie rejestru do rozliczeń miesięcznych,
  • Monitorowanie pokonanych odległości, łącznego przebiegu i zużycia paliwa,
  • Zarządzanie wieloma pojazdami i kierowcami,
  • Aktualizacja lokalizacji z opisem topografii.

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: 8-30V
Maksymalny pobór prądu: 200 mA/12V
Maksymalny pobór prądu w trybie GPRS 120 mA/12V
Pobór prądu w trakcie czuwania: 15 mA/12V
Wymiary: 160×42×19 mm
Waga: 84 g
Temperatura pracy: -20°C do +80°C
Zgodność z normami: ETSI EN 301 511, ETSI EN 301 489-1, EN 60950-1