+48 12 278 48 91

pn - pt, 8:00 - 17:00

MyJABLOTRON MyCOMPANY

Akcesoria AHD

Opis kategorii

Oprócz głównych elementów systemu CCTV takich jak kamery i rejestratory również istotnymi i pomocnymi w montażu elementami są akcesoria do systemu. Podczas podłączania kamer do rejestratorów kablem UTP (tzw. skrętką) konieczne jest zastosowanie transformatorków wideo UTP/BNC. Zastosowanie wysokiej jakości podzespołów, pozwala przesyłać obraz w wysokich rozdzielczościach 1920x1080p z prędkością 30kl/s w systemie AHD/HD-TVI/analog na odległość nawet do 250 metrów kablem typu UTP cat 5.e.

Często dużym problemem podczas instalacji jest także problem ze schowaniem nadmiaru przewodu lub innych nieużywanych kabli z kamery. Doskonale do tego nadają się puszki montażowe przeznaczone dla odpowiednich kamer z przygotowanymi otworami. Puszki są w kolorach białym i szarym.

Dla rejestratorów iCatch jest możliwość wykupienia Licencji P2P, co pozwala na połączenie się zdalne z rejestratorem nawet poprzez sieci bez zewnętrznego adresu IP (ORANGE, PLAY, PLUS, T-MOBILE 3G/LTE), dodatkowo usługa ta nie wymaga przekierowywania portów i jest ważna 25 lat. Usługa jest wykupiona na profesjonalnym serwerze z certyfikatem bezpieczeństwa (SSL Symantec, Geotrust.)