+48 12 278 48 91

pn - pt, 8:00 - 17:00

MyJABLOTRON MyCOMPANY

Monitoring GPS pojazdów

Opis kategorii

Dzięki urządzeniom monitorującym marki Jablotron każda z firm może sobie pozwolić na korzystanie z zaawansowanego i przyjaznego systemu monitorowania trasy pojazdu.

Dzięki temu prowadzenie firmy, a w szczególności związane z nią zarządzanie pojazdami służbowymi stanie się prostsze, bardziej efektywne, a w konsekwencji korzystnie przełoży się na efektywność pracy.Instalacja urządzeń monitorujących firmy Jablotron zapewnia szereg zaawansowanych funkcjonalności:

  • śledzenie trasy pojazdu w czasie rzeczywistym
  • gromadzenie wszystkich danych dotyczących podróży na serwerze Jablotron
  • możliwość przetwarzania danych zgromadzonych na serwerze
  • elektroniczna książka pojazdu: kompleksowe informacje dotyczące tras, ewidencja czasu pracy kierowców, statystyki dotyczące zużycia paliwa i prędkości
  • przekazanie dokładnej informacji o czasie przyjazdu pracowników
  • tworzenie precyzyjnych i optymalnych harmonogramów wykorzystania pojazdów w firmie
  • pełne bezpieczeństwo i ochronę mienia firmy.

Zdalne śledzenie trasy pojazdu

Usługa „Auto na mapie” pomaga w prowadzeniu książki dziennej ewidencji przebiegu pojazdów. Można zapomnieć o żmudnej pracy spisywania przejechanych kilometrów. Ten system zrobi to za użytkownika, poprzez stały monitoring pojazdów.Oszczędność i ograniczenie kosztów w firmie

Koszt takiego nadzoru nad służbowymi autami jest bardzo mały. Oszczędność 1 litra paliwa dziennie wystarczy na jego pokrycie. Każdy następny litr zaoszczędzonego paliwa, to bezpośrednie ograniczenie kosztów ponoszonych przez firmę. Monitoring pojazdów jest zatem bardzo rozsądnym krokiem w kierunku lepszej kontroli wykorzystania należących do firmy pojazdów.