+48 12 278 48 91

pn - pt, 8:00 - 17:00

MyJABLOTRON MyCOMPANY

Oprawy do obiektów handlowych i biur

Opis kategorii

Prawidłowe oświetlenie biura to jeden z kluczowych czynników warunkujących komfort w miejscu pracy. Wybór odpowiednich systemów oświetleniowych pozwala zapewnić dobre samopoczucie, oraz podnieść efektywność wykonywanych przez pracowników obowiązków. Oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę w codziennym życiu i pracy. Spadek koncentracji, zmęczenie, złe samopoczucie to najczęstsze dolegliwości, które spowodowane są niewłaściwym oświetleniem miejsc pracy. Wielogodzinna praca w biurze, często z bardzo ograniczonym naturalnym światłem zewnętrznym, może bardzo negatywnie wpływać na nasze funkcjonowanie.

Oferujemy wysokiej jakości, trwałe, cechujące się nowoczesnym wyglądem oraz wysokim stopniem energooszczędności oświetlenie biurowe LED. Dostarczane przez nas systemy oświetleniowe pozwalają uzyskać optymalne warunki świetlne w pomieszczeniach biurowych. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje opraw: kasetonowe, sufitowe, liniowe.

Oświetlenie biurowe LED firmy Miloo to doskonała inwestycja. Zastosowanie oświetlenia LED ma także ogromną zaletę jeśli chodzi o oszczędności związane ze zużyciem prądu. Jest to w zasadzie główny czynnik który zachęca inwestorów do tego typu rozwiązań. Oszczędności z tym związane sięgają nawet 60%, co w przypadku obiektów o dużej ilości źródeł światła i dużej ilości godzin ich używania w ciągu doby, powoduje znaczne zmniejszenie rachunków i dosyć szybki zwrot inwestycji. Kolejną zaletą zastosowania opraw LED jest ich trwałość. Żywotność sięga nawet 100 tys, godzin, a to dzięki opatentowanemu przez firmę Miloo rozwiązaniu związanemu z zasilaniem diod. Długa żywotność to także mniejsze koszty serwisowe - brak potrzeby częstej wymiany żarówek. Oświetlenie LED to sposób na oszczędność. Poniżej znajduje sie kilka propozycji opraw przeznaczonych m.in. do biur.

LIGHTSTEP – nowa linia opraw do biur i obiektów handlowych

Nowe oprawy oświetleniowe o nazwie LIGHTSTEP uzupełniły dotychczasową linię opraw firmy Miloo-Electronics przeznaczonych do obiektów handlowych i biur. Oprawę zaprojektowano z myślą o energooszczędnym i wydajnym oświetlaniu powierzchni biurowych, klatek schodowych oraz różnego typu pomieszczeń technicznych. Oprawę wyposażono standardowo w zintegrowane źródło światła zasilane w technologii sekwencyjnej. Cechuje się ona wysoką jakością wykonania oraz 5-letnim okresem gwarancyjnym.

LIGHTSTEP wyróżnia się niewielkim rozmiarem i bardzo prostą formą dzięki czemu idealnie wpasuje się w nowoczesny wystrój wnętrz. W ofercie znaleźć można dwie wersje oprawy – LIGHTSTEP NT do montażu natynkowego oraz LIGHTSTEP PT do montażu podtynkowego.

FUTURA – uzupełnienie serii QUATTRO

Oprawa o nazwie FUTURA jest odmianą opraw z serii QUATTRO dobrze znanych klientom firmy Miloo-Electronics. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie do oświetlenia każdego biura lub stacji benzynowej.

Dzięki specjalnemu wycięciu wewnątrz obudowy oprawa nadaje się do miejsc, w których chcemy stworzyć unikalny wystrój wnętrz. Specjalny otwór wewnątrz oprawy FUTURA umożliwia wypełnienie go dociętym na wymiar kasetonem. Obudowa oprawy FUTURA została wykonana z blachy stalowej, standardowo w kolorze białym. Dla dostosowania do wystroju wnętrza oprawa może być także malowana na dowolny kolor z palety RAL. Do dyspozycji klientów są oprawy o temperaturze barwowej światła 4200 K oraz 5700 K. Moc oprawy wynosi 45 W.

Liniowe źródła światła LED z SERII LT – LT T5 i ECO LT T8

Lampa LT T5 przystosowana jest do gniazda G5. Cechą wyróżniającą nowego źródła światła z oferty Miloo-Electronics jest jego niskie napięcie 12 V oraz wysoka skuteczność świetlna.

Długości lamp dostosowane zostały do klasycznych wymiarów świetlówek T8, dzięki czemu można je stosować w urządzeniach chłodniczych. Wskaźnik oddawania barw Ra=85. W standardzie dostępne temperatury barwowe:

  • 2900 K,
  • 4200 K,
  • 5700 K,
  • "natural meat" oraz "deep pink".

Źródło światła ECO LT T8 posiada klosz wykonany w całości z poliwęglanu, z wewnętrznie zintegrowanym radiatorem rozpraszającym ciepło. Dodatkowo jest to seria ekonomiczna, co oznacza niższą cenę jednostkową lampy. Wszystkie cechy lamp ECO LT T8 pozwalają stosować je jako główne źródło światła w urządzeniach chłodniczych. Zastosowane rozwiązania technologiczne oraz dopasowane wymiary, sprawiają, że ECO LT T8 jeszcze bardziej przypomina klasyczną świetlówkę. W standardzie dostępne są lampy o temperaturze barwowej 2900 K, 4200 K, 5700 K, deep pink oraz natural meat. Wskaźnik oddawania barw Ra wynosi 85.