+48 12 278 48 91

pn - pt, 8:00 - 17:00

MyJABLOTRON MyCOMPANY

Systemy alarmowe PROFI (433 MHz)

Opis kategorii

Seria JABLOTRON 60 nazywany również PROFI to najbardziej ekonomiczny system czeskiego producenta. Przeznaczony jest do małych obiektów, takich jak domy, mieszkania, sklepy czy biura. Dzięki urządzeniom bezprzewodowym pozwala na zabezpieczenie obiektu bez konieczności kucia ścian i kładzenia kabli.

Seria JA-60 umożliwia zastosowanie najpopularniejszych czujek typowych w systemach alarmowych w wersji bezprzewodowej, a w tym: czujkę ruchu, otwarcia, dymu, gazu, zbicia szkła czy czujkę zewnętrzną. Pojedyncza centrala daję możliwość podłączenia maksymalnie 32 czujek bezprzewodowych. Do centrali można podłączyć maksymalnie 4 klawiatury przewodowe oraz 8 sterowników bezprzewodowych, a w tym piloty, przyciski napadowe czy bezprzewodowe klawiatury z komunikacją dwukierunkową.

System ten charakteryzuje się zarówno duża prostotą obsługi przez użytkowników jak i konfiguracji. Możliwe jest programowanie zarówno z komputera poprzez dedykowane oprogramowanie ComLink jak i przy użyciu klawiatury systemowej. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia modułów komunikacji GSM, LAN lub telefonicznego PSTN, które pozwolą na zdalne sterowanie systemem. System PROFI w przeciwieństwie do najprostszych bezprzewodowych systemów alarmowych umożliwia podział systemu na dwie niezależne strefy + trzecią strefę wspólną. Dzięki temu możliwa będzie ochrona parteru domu czy też garażu, w momencie gdy wszyscy użytkownicy przebywają już w domu.

System alarmowy PROFI to idealne rozwiązanie nisko kosztowe do wykończonych obiektów, które pozwoli na zabezpieczenie pomieszczeń bez ingerencji w budynek.

Możliwości techniczne systemu PROFI:

  • 32 czujki bezprzewodowe,
  • 8 sterowników bezprzewodowych,
  • Sygnalizator bezprzewodowy zewnętrzny,
  • 2 niezależne strefy + 1 wspólna,
  • 2 wyjścia programowalne,
  • 14 użytkowników systemu,
  • przy wykorzystaniu modułu GSM – możliwość przesyłania informacji z systemu do 8 użytkowników,
  • możliwość zdalnego sterowania systemem.